MODR Warszawa:  ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa  | ikona 22 571 61 00 

Formy stacjonarne nieodpłatne (w tym szkolenia)

Harmonogram nieodpłatnej działalności doradczej organizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w styczniu 2023 roku.

Uprzejmie informujemy, że realizacja stacjonarnych form odbywa się przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Ze względu na ograniczoną, dostosowaną do powierzchni sali, liczbę miejsc na szkoleniu prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem.

Temat Data Godzina Powiat Gmina Adres

Organizator

Wykładowca Numer tel organizatora
szkolenie: Rachunkowość w gospodarstwie rolnym

2023-01-31

9.00 węgrowski Liw Węgrów ul. Adama Mickiewicza 2, 07-100 Węgrów Ewa Gołębiewska Bożena Kisielińska 25 792 0157; 723 436 386
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-01-31 10.00  płocki  Drobin Drobin, ul.Marszałka  Piłsudskiego 12 Henryk Jankowski Piotr Kostrzewa 723 435 585
szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN

2023-01-31

Program

10.00  sokołowski  Sokołów Podlaski  ul. Oleksiaka Wichury 3A, 08-300 Sokołów Podlaski Izabela Jasińska-Rulska Jarosław Andrzejczuk 512 265 256
szkolenie: Zwalczanie bakteriozy pierścieniowej oraz innych agrofagów kwarantanowych ziemniaka z uwzględnieniem jego prawidłowej uprawy

2023-02-01

10.00 mławski Wieczfnia Kościelna Wieczfnia Kościelna 48,
06-513 Wieczfnia Kościelna
Iwona Błażyńska Janusz Sychowicz 512 259 846
Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)

2023-02-01

8.00 pruszkowski Raszyn Falenty, Al. Hrabska 2 Marta Harasymovych Krystyna Saganowska, Przemysław Borowy 723430854
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027

2023-02-01

10.00 płocki Bodzianów ,,Świetlica wiejska " w Gąsewie ,           09-470 Bodzanów  Raczyński Rafał Piotr Kostrzewa 723 43 6162
szkolenie: Prawidłowa produkcja zbóż paszowych z uwzględnieniem nowych odmian, nawożenia i ochrony pod kątem poprawy gospodarki wodnej roślin

2023-02-02

10.00 siedlecki Wiśniew GOK  Wiśniew, ul.Batalionów Chłopskich 2 Stanisław Ługowski Krzysztof Rzewuski 512 264 672
szkolenie: Rachunkowość w gospodarstwie rolnym

2023-02-03

10.00 łosicki Olszanka Olszanka UG 37A Zuzanna Antosiuk Sławomir Roguski 723 436 156
szkolenie: Pożytki pszczele

2023-02-05

10.00 Siedlce Siedlce Siedlce, ul. Kazimierzowska 21 Witold Kąkol Witold Kąkol,
dr Jerzy Żądełek -Regionalny Związek Pszczelarzy
723 436 104
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027

2023-02-07

Program

10.00     OSP w Zbuczynie ul. Dębowa 2   Bożena Głuchowska   
szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia  podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN

2023-02-08

10.00 ostrołęcki Czarnia Czarnia 43    Beata Samsel Tadeusz Ciszkowski 723 436 393
szkolenie: 1. Ekoschematy  nowym instrumentem finansowania WPR 2023-27, w powiązaniu z dopłatami obszarowymi w 2023 roku
2. Zmiany w przepisach  w KRUS
2023-02-08 10.00 piaseczyński Góra Kalwaria Góra Kalwaria,
ul. Rynek im. Biskupa Stefana Wierzbowskiego 1
Borowa Małgorzata Borowy Przemysław,
Katarzyna Gaca
517 157 620
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-08 10.00 płocki Bulkowo Gminna Biblioteka Publiczna                    09-454  Bulkowo Kolonia, ul. Szkolna 4 Marzanna Kacperska Piotr Kostrzewa 723 436 219
Gminna Olimpiada Wiedzy o Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości 2023-02-08 10.00 garwoliński Górzno Unin 57, 08-400 Garwolin Iwona Bontruk Anna Matyszczak 723 430 637
szkolenie: Plan strategiczny WPR 2023-02-08 11.00 lipski Ciepielów Wielgie 73, 27-310 Ciepielów
(obok parkingu
kościelnego)
Ewa Choroś Kamil Węgłowski 512 263 247
szkolenie: BHP w rolnictwie 2023-02-08 10.00 płocki Staroźreby Świetlica Wiejska Nowa Wieś 7A, 09-440 Staroźreby Lilla Rajchel Katarzyna Dzieniesiewicz PT KRUS Płock 723 436 318
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-08 8.00 warszawski-zachodni Stare Babice Stare Babice,
ul. Rynek 21
Klaudia Sofuł Krystyna Saganowska, Zofia Rutkowska 723436335
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona
2023-02-08 8.00 grójecki Warka Michałów Dolny 11, Warka Ewelina Jaworska Artur Grygiel,
Iwona Aderek
512261879
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-08 9.00 żuromiński Bieżuń ul. Warszawska 2/13 Ewelina Kaźmierczak Janusz Sychowicz,
Marek Świątkowski
512259524
szkolenie: BHP w rolnictwie 2023-02-09 9.00 warszawski-zachodni Kampinos Łazy 40 A,
05-085 Kampinos
Klaudia Sofuł Zofia Rutkowska
Kinga Kołpacińska-KRUS
22 721 10 20
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowy WPR 2023-2027

2023-02-09

Program

10.00 siedlecki Domanice Urząd Gminy Domanice 52 Marzena Lis Grzegorz Dębski 512 264 348
szkolenie: Interwencje rolno-środowiskowo-klimatyczne w WPR 2023-2027 2023-02-09 10.00 łosicki Platerów Platerów, ul. 3 Maja 13 Krystyna Wasiluk Krystyna Szczygielska 723 430 960
szkolenie: Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-10 9.00 węgrowski Korytnica Urząd Gminy, ul. Małkowskiego 20, 07-120 Korytnica Brygida Andruczyk Bożena Kisielińska 723 436 386
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-10 10.00 płocki Bielsk Sala Konnferencyjna Urzędu Gminy ,     Plac Wolności 3A,    09- 230 Bielsk Bogumiła Kowalska Piotr Kostrzewa 723 436 250
szkolenie: Plan Strategiczny WPR 2023-2027 2023-02-10 10.00 lipski Solec nad Wisłą Plac Bolesława Śmiałego 6, 27-320 Solec nad Wisłą Kamil Węgłowski Ewa Choroś 512 261 628
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-10 8.00 ostrołęcki Baranowo Rynek 7 Katarzyna Golan Beata Samsel,
Anna Śniadach
723436340
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-10 8.00 otwocki Sobienie-Jeziory ul. Duży Rynek 25 Agnieszka Wiącek Justyna Niedziałek/
Krystyna Szczygielska/
Krzysztof Rzewuski (wymiennie)
512 267 152
szkolenie: Płatności bezpośrednie, ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-13 10.00 sokołowski Sabnie Sabnie ul. Główna 73,          08-331 Sabnie Jarosław Andrzejczuk Krystyna Szczygielska, Iwona Kryńska  785 876 739
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-13 9.00 nowodworski Czosnów ul. Gminna 6 Monika Wasilewska Janusz Sychowicz,
Marek Świątkowski
723 525 217
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027

2023-02-13

Program

10.00 siedlecki Kotuń Urząd Gminy Kotuń,
ul. Siedlecka 56 c,
Beata Niedziółka Bartłomiej Dmowski  512 264 835
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2023 roku 2023-02-13 12.00 grójecki Pniewy Wilczoruda OSP Anna Kempińska Grażyna Cuper  723 434 029
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-14 8.00 sierpecki Sierpc ul. Wiosny Ludów 6 Marta Czarnecka-Kędzierska Janusz Sychowicz, Marzena Strelczuk 723 432 026
szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN 2023-02-14 11.00 szydłowiecki Orońsko PSP w Ciepłej Krzysztof Garbacz Krzysztof Garbacz  512 262 163
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2023-02-14 10.00 płocki Brudzeń Duży "Agronomówka"      09-414 Brudzeń Duży ;                      ul.  Dobrzyńska 9 Piotr Kostrzewa Piotr Kostrzewa 7234 362 47
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-15 8.00 żyrardowski Wiskitki Wiskitki,
Plac Wolności 34
Jolanta Miazek Krystyna Saganowska, Zofia Rutkowska 723 436 325
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-15 8.00 radomski Iłża ul. Maksymiliana Jakubowskiego 5, Iłża Józef Kwiatkowski Waldemar Witek,
Artur Jaśkiewicz
663270065
szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN 2023-02-15 10.00 ostrołęcki Myszyniec Plac Wolności 60 Joanna Orzoł Tadeusz Ciszkowski  505 302 412
szkolenie:Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-15 10.00 lipski Solec nad Wisłą Remiza OSP,
Pawłowice 72,
27-320 Solec nad Wisłą
Kamil Węgłowski Ewa Choroś  512 261 628
szkolenie: Plan Strategiczny WPR - Dobrostan zwierząt. Zmiany w systemie IRZ. 2023-02-15 10.00 otwocki Kołbiel Urząd Gminy w Kołbieli,
ul. Szkolna 1
Agnieszka Wiącek Katarzyna Zybert  512 267 152
szkolenie: Krótkie łańcuchy dostaw - formy sprzedaży 2023-02-15 11.00 ostrowski Ostrów Mazowiecka ul. Jana Kochanowskiego 4 Lidia Biernat Andrzej Niedźwiedzki  723 436 171
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2023 roku 2023-02-15 12.00 grójecki Chynów Urząd Gminy Grażyna Cuper Anna Kempińska  723 436 265
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2023-02-15 10.00 płocki Bielsk Sala Konnferencyjna Urzędu Gminy ,     Plac Wolności 3A,    09- 230 Bielsk  Bogumiła Kowalska  Piotr Kostrzewa  723 436 250
Rachunkowość w gospodarstwie rolny 2023-02-15 10.00 gostyniński Sanniki Sanniki  - UG                            ul.Warszawska 169  Anna Orlik Marcin Grad 723436338
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-15 11.00 płocki Mała Wieś Sala Konferencyjna Urzędu Gminy            09-460 Mała Wieś    ul.Kochanowskiego 1 Martyna Pałucha Marcin Warda, Dorota Chętka 723 436 371
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-16 10.00 płocki Radzanowo Centrum Kultury i Sportu ,                   ul.  Szkolna 3,        09-451 Radzanowo Marta Sieklucka Piotr Kostrzewa 785876748
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-16 9.00 mławski Radzanów ul. Mławska 4 Marta Piechna Janusz Sychowicz,
Marek Świątkowski
517157512
szkolenie Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-16 9.00 węgrowski Wierzbno Karczewiec 30A - Świetlica wiejska, 07-111 Wierzbno Brygida Andruczyk Bożena Kisielińska  723 436 386
szkolenie: Szkody łowieckie w uprawach rolnych. Ubezpieczenia rolników społeczne oraz majątkowe 2023-02-16 10.00 siedlecki Zbuczyn Świetlica wiejska,
Choja 12a
Dmowski Bartłomiej  Tomasz Kondraciuk  723 436 155
szkolenie: Plan Strategiczny WPR 2023-Program 10.00 warszawski-zachodni Błonie ul. Jana Pawła II 1 B,
05-870 Błonie
Małgorzata Tempczyk  Grażyna Adamczyk  22 721 10 20
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2023 roku 2023-02-16 12.00 grójecki Błędów Zofiówka 4 Urszula Grotek  Anna Kempińska  517 157 994
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2023-02-17 10.00 ostrołęcki Łyse UG Łyse, ul. Ostrołecka 2 Justyna Łada Anna Śniadach 723 433 343
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-17 8.00 łosicki Łosice ul. Marszałka Piłsudskiego 6 Joanna Borkowska Justyna Niedziałek/
Krystyna Szczygielska/
Krzysztof Rzewuski (wymiennie)
723 436 284
szkolenie:Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-17 9.00 sokołowski Jabłonna Lacka Gmina Jabłonna Lacka,
ul. Targowa 4, 08-304 Jabłonna Lacka, Sala konferencyjna
Paweł Ruciński  Iwona Kryńska  723436385
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-20  8.00  płocki  M.Płock  ul. Zglenickiego 42D  Edyta Trojanowska  Janusz Sychowicz, Marzena Strelczuk  723436142
szkolenie: Płatności bezpośrednie, ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-20 10.00 sokołowski Sokołów Podlaski Sokołów Podlask Agnieszka Adynowska  Krystyna Szczygielska       Iwona Kryńska  517157309
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
 2023-02-21  8.00  makowski  Młynarze  Rupin 2  Krzysztof Lipka  Beata Samsel,
Anna Śniadach
 723 433 481
Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023 - 2027 2023-02-21 10.00 sierpecki Mochowo ul. Sierpecka 2;                09-214 Mochowo   sala posiedzeń Pawłowska-Rudyk Anna Brzóska Małgorzata 723432596
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
 2023-02-21  8.00  garwoliński  Żelechów  ul. Rynek 1  Mirosław Wesołowski  Justyna Niedziałek/
Krystyna Szczygielska/
Krzysztof Rzewuski (wymiennie)
 512 264 069
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości 2023-02-21 10.00 miński Siennica Mińska 33, 05-332 Siennica Jolanta Sadoch-Krusiewicz  Anna Matyszczak  723 435 702
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finasowym WPR 2023 - 2027 2023-02-21 10.00 siedlecki Korczew ul. Cypriana Kamila Norwida 12, 08-108 Korczew Krzysztof Zieliński Iwona Kryńska  512 264 981
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
 2023-02-22  8.00  wołomiński  Jadów  ul. Plac Generała Gustawa Dreszera 17  Tomasz Skwarski  Justyna Niedziałek/
Krystyna Szczygielska/
Krzysztof Rzewuski
(wymiennie)
 504 149 854
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
 2023-02-22  9.00  płoński  Joniec  Joniec 29  Andrzej Gralewicz  Janusz Sychowicz,
Marek Świątkowski
 723 435 398
olimpiada: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowymi i Przedsiębiorczości 2023-02-22 10.00 miński Dobre Dobre ul. Kościuszki 2 Jerzy Grabowski Anna Matyszczak  723 436 377
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-22 10.00 grodziski Żabia Wola Dom Kultury Żabia Wola,
ul. Warszawska 27
Przemysław Borowy Przemysław Borowy  519 556 580
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-22 10.00 ostrołęcki Troszyn Centrum Kultury w Troszynie, ul. Szkolna 6 Bogumiła Bałas Anna Śniadach  723 436 173
szkolenie: Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-22 10.00 węgrowski Grębków ul. Wspólna 5, 07-110 Grębków Bożena Kisielińska Bożena Kisielińska  517157269
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027. System rejestracji Zwierząt - zmiany. 2023-02-22 10.00  wołomiński  Poświętne Urząd Gminy Poświętne, ul. Krótka 1  Anna Wieczorek

 Anna Wieczorek 

Sikorska Monika - pracownik ARiMR

 505 302 422
Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-23 10.00 sokołowski Ceranów sala U.G Ceranów  140, 08-322 Ceranów Adam Fabijańczuk

Iwona Kryńska

512265052
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-23  8.00  sochaczewski  Rybno  Rybno, ul. Długa  20  Kamila Kalińska  Krystyna Saganowska, Zofia Rutkowska  723 436 111
Regeneracja środowiskowa gleb poprzez ich wapnowanie oraz inne metody ochrony i utrzymania żyzności gleby 2023-02-23 10.00 ostrołęcki Łyse UG Łyse, ul. Ostrołecka 2 Justyna Łada Katarzyna Golan 723433343
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
2023-02-23  8.00  sierpecki Sierpc   ul. Wiosny Ludów 6  Anna Pawłowska-Rudyk  Janusz Sychowicz, Marzena Strelczuk  723 432 596
szkolenie: BHP w Rolnictwie. Ubezpieczenia rolników społeczne w KRUS oraz ubezpieczenia rolne obowiązkowe i dobrowolne 2023-02-23 10.00  siedlecki  Zbuczyn  Świetlica wiejska, Stary Krzesk 48  Dmowski Bartłomiej  Tomasz Kondraciuk, Pracownik prewencji KRUS  
Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023 - 2027 2023-02-23 10.00 sierpecki Szczutowo ul. Lipowa 5a;                 09-227 Szczutowo sala posiedzeń Rumińska Joanna Brzóska Małgorzata 723436298
szkolenie: Płatności bezpośrednie 2023-02-23 10.00  ostrołęcki  Goworowo   Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, ul. Szkolna 16a Bogumiła Bałas  Anna Śniadach  
Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023 - 2027 2023-02-23 10.00 sierpecki Gozdowo 09-213 Gozdowo  sala posiedzeń Czarnecka-Kędzierska Marta Brzóska Małgorzata  723 432 026
olimpiada: Olimpiada Wiedzy o wiejskim gospodarstwie domowym i przedsiębiorczości 2023-02-23 10.00  miński   Latowicz  Latowicz, ul. Rynek 1,
05-334
 Sławomir Włodarczyk  Anna Matyszczak  
olimpiada: Olimpiada Wiedzy o wiejskim gospodarstwie domowym i przedsiębiorczości 2023-02-23 13.00  miński  Mrozy   Jeruzal, ul. Szkolna 8,
05-317 
 Sławomir Włodarczyk  Anna Matyszczak  
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-23 10.00 płocki Staroźreby 09-440 Staroźreby, ul.Szkolna 7a,Remiza OSP Lilla Rajchel Piotr Kostrzewa 723 436 318
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
 2023-02-24  8.00  węgrowski  Sadowne  ul. Kościuszki 5,
07-140 Sadowne
 Iwona Olkowska  Justyna Niedziałek/
Krystyna Szczygielska/
Krzysztof Rzewuski (wymiennie)
 512267273
szkolenie: Ochrona różnorodności biologicznej w warunkach produkcji rolnej
Udział w szkoleniu wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorem (liczba miejsc ograniczona)
 2023-02-24 9.00  ciechanowski   Regimin  ul. A. Rzewuskiego 19  Katarzyna Szwarcewicz  Janusz Sychowicz,
Marek Świątkowski
 723434277
szkolenie: Zasady prowadzenia gospodarstw w systemie rolnictwa ekologicznego, nowe możliwości dofinansowania od 2023 roku 2023-02-24 10.00  siedlecki  Siedlce   UG Siedlce,
ul. Asłanowicza 10
 Wiesław Tarkowski  Olga Skwierczyńska  
szkolenie: Nowoczesne technologie w produkcji roślinnej  2023-02-24 10.00  przasnyski  Przasnysz  Przasnysz,
ul. Szpitalna 15/14 
 Dorota Zarejewska-Tęga  Michał Bobiński  
Krótkie łańcuchy dostaw - formy sprzedaży  2023-02-24 11.00 gostyniński Gostynin Gostynin - biuro PZDR ul.Bierzewicka 32 lok. 38 Ewa Michalska  Barbara Snopek  723436158
szkolenie: Płatności bezpośrednie

2023-02-24

Program

10.00 płoński  Płońsk   Centrum Edukacyjno-Konferencyjne, Sienkiewicza 11,
09-100 Płońsk 
 Karolina Konopka  Małgorzata Niemirska, Andrzej Ziółkowski  
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027

2023-02-27

Program

10.00 mławski  Lipowiec Kościelny   Lipowiec Kościelny 213,
06-545 Lipowiec Kościelny
 Wioletta Rakowska  Wioletta Rakowska  
szkolenie: Płatności bezpośrednie

2023-02-27

Program

10.00 płoński  Czerwińsk nad Wisłą   Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą, ul. W. Jagiełły 16,
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
 Justyna Decyk  Małgorzata Niemirska, Andrzej Ziółkowski  
szkolenie: Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-27 10.00 węgrowski  Stoczek   Gminna Biblioteka Publiczna w Stoczku,
ul. Kolejowa 5B, 07-104 Stoczek
 Iwona Olkowska  Bożena Kisielińska  
szkolenie: Plan Strategiczny WPR 2023-02-27 10.00  łosicki Platerów   Platerów ul. 3 Maja 13  Krystyna Wasiluk  Iwona Kryńska  
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-28 10.00 sokołowski Sterdyń ul. Lipowa 2, 08-320 Sterdyń  Grzegorz Niewiński Krystyna Szczygielska 512265502
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-28 9.00 pruszkowski  Brwinów   Biskupice 51,
05-840 Brwinów
 Marta Harasymovych  Pracownik
BP ARiMR Piastów
 
szkolenie: Płatności bezpośrednie w roku 2023. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-28 10.00 sokołowski Repki ul. Parkowa 7, 08-307 Repki Izabela Jasińska-Rulska Iwona Kryńska 512265256
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027  2023-02-28 10.00 warszawski-zachodni   Stare Babice  ul. Rynek 21,
05-082 Stare Babice
 Klaudia Sofuł  Krystyna Saganowska  
szkolenie: Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowymi i Przedsiębiorczości 2023-02-28 10.00 miński  Kałuszyn   Kałuszyn,
ul. Warszawska 45
 Jerzy Grabowski  Anna Matyszczak  
szkolenie: Plan Strategiczny WPR/ Zmiany w IRZ od 2023 roku 2023-02-28 10.00 wołomiński  Strachówka   ul. Jana Pawła II 24,
05-282 Strachówka
 Renata Karyś  Renata Karyś,
Monika Sikorska - ARiMR 
 
szkolenie: Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027 2023-02-28 10.00 wołomiński  Klembów   Klub Seniora, Roszczep,
ul. Bitwy Warszawskiej 50, 05-205 Klembów
 Mróz Bożena  Mróz Bożena  
szkolenie: Płatności bezpośrednie w 2023 roku 2023-02-28 12.00 grójecki  Warka   Bończa, świetlica wiejska  Ewelina Jaworska  Anna Kempińska  
 

 

  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

    Dyrektor MODR Warszawa: Sławomir Piotrowski
    Zastępca Dyrektora MODR Warszawa: Tomasz Skorupski
    Zastępca Dyrektora MODR Warszawa: Adam Tarkowski

    ul. Czereśniowa 98, 02-456
    tel. 22 571 61 00 | fax. 22 571 61 01
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Bielice

    Dyrektor Oddziału: Krzysztof Szumski

    Bielice 19, 96-500 Sochaczew 
    tel. 46 862 00 40 | fax.46 862 00 52
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Ostrołęka

    Dyrektor Oddziału: Bogdan Bagiński

    ul. Targowa 4, 07-410 Ostrołęka,
    tel. 29 760 03 69 - fax. 29 769 49 53
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Płock

    Dyrektor Oddziału: Wojciech Banaszczak

    ul. Zglenickiego 42 D, 09-411 Biała
    tel./fax: 24 269 77 00
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Poświętne w Płońsku

    Dyrektor Oddziału: Jarosław Grabowski

    ul. H Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk
    tel: 23 663 07 00, fax: 23 662 99 50
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek: 700 - 1500

  • MODR Warszawa oddział Radom

    Dyrektor Oddziału: Marcin Kaca

    ul. Chorzowska 16/18, 26-600 Radom,
    tel./fax 48 365 02 06 wew. 104
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 730 - 1530

  • MODR Warszawa Oddział Siedlce

    Dyrektor Oddziału: Józef Jan Romańczuk

    ul. Kazimierzowska 21, 08-110 Siedlce
    tel. 25 640 09 11, fax. 25 640 09 12
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

Copyright 2011 - 2022 MODR | Przeglądając stronę, akceptujesz naszą politykę prywatności.